Autoservis aj pre ženy

PeMi servis Vám ponúka širokú škálu servisných služieb pre Váš automobil.
Ako jeden z mála univerzálnych autoservisov Vám ponúka profesionálnu starostlivosť o každé auto bez rozdielu roku výroby alebo značky.

Auto opravíme bez zbytočných otázok

Určite sa Vám to už stalo , ranný zhon , rýchla káva , obliecť deti do školy , naniesť omietku na fasádu a bežíme do auta. Keď v tom na Vás zasvieti kontrolka v aute typu Aladinova lampa:


Poviete si fajn, vyriešim, hodím deti do školy. Manželovi samozrejme nevoláte, aby Vás neupodozrieval, že ste pokazili jeho štvorkolesového miláčika a chcete radu. Zavoláte do autoservisu, ktorý nájdete na Google a tu sa Vás technik na druhej strane pýta 10 doplňujúcich otázok, kde vy po prvej už neviete čo sa vlastne pýta.

U nás sa Vám to nestane , na telefónnom čísle uvedenom nižšie sa nedovoláte tomu zvedavému technikovi ale rovnakej žene ako ste vy. Ona tiež vie, že do auta sa občas natankuje (keď manžel nestíha) a že má peknú farbu (veď ju vyberala ona 😊). Dostávame sa k výhode “veď to zdvihla žena, jej môžem spomenúť Aladina a nevysmeje ma“. Naša kolegyňa preberie Váš dopyt a bude ho ďalej tlmočiť bez toho, aby ste dostali kopec pre Vás zbytočných otázok.

Následne Vám zavoláme zo servisu s upozornením, že voláme máličko vystresovanej majiteľke auta a preberieme s Vami ďalší postup. Ak nestíhate a máte svoje starosti prídeme pre Vaše auto a vrátime Vám ho veríme opravené , lebo veď stať sa môže čokoľvek...

0903 030 141

Kontaktné údaje

Ak máte pokazené auto, pokojne nám zavolajte a poradíme Vám.

  • Adresa:

    Hrachová 18, Bratislava 821 05

  • Email:

    mikusiakova@pemiservis.sk

  • Telefón:

    +421 903 030 141

Napíšte nám

“Certifikovaný autoservis a
pneuservis za výhodne ceny.”